Ana Sayfa

Çevre Doğa

Dostu Ürün

Sadece doğal ham maddeler Vandersanden tuğlaları, kombinasyonu ile yapılır.
Sena Mimarlık Çevre Dostu Dış Cephe Taş Kaplama
 

Özel Proje

Özel İndirim

Projelerinize Özel İndirimler Kazanmak İçin Lütfen Bizi Arayın. Teklif İsteyin.
Sena Mimarlık Dış Cephe Taş Kaplama Mimari Projeler
 

Sena Mimarlık

Sıradan Olmaktan Vazgeçin Diye."Türkiyen'nin Her Yerine" Hizmet Veriyoruz.
Dış Cephe Taş Kaplama
 

 

0(216) 592 18 84

Lütfen Bizi Arayın. Satış Departmanı : Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
      ÇALIŞMA SAATLERİMİZ - HAFTA İÇİ : 9:00 19:00 | CUMARTESİ : 9:00 15:00
 
 
 • Sena Mimarlık , dekoratif taş, dekoratif taş kaplama, dekoratif dış cephe taş kaplamaları kültür taşı, kültür taşı kaplamaları, dekoratif dış cephe kültür taşı kaplamaları duvar panelleri, taş duvar kaplamaları, kültür tuğla, kültür tuğla kaplamaları, dış cephe kültür tuğla kaplamaları, bahçe taş duvar kaplamaları, iç cephe taş kaplamaları, iç cephe kültür taşı kaplamaları, dış cephe taş panel kaplamaları, dış cephe panel kaplamaları, 3boyutlu duvar taş kaplamaları gibi bir çok faaliyette alternatif ürün malzemeleri ve uygulama hizmetlerini vermektedir.

   

  Kültür taşları kullanabileceğiniz yerler; 
  Dış cephe kültür taşı kaplama, bahçe duvarı kültür taşı kaplama, otel restaurant kültür taşı kaplama, villa dış cephe kültür taşı kaplama, işyeri kültür taşı kaplama, işyeri dış cephe kültür taşı kaplama, kültür taşı ile tabela yapımı, kültür taşı dekorasyon, ev içine kültür taşı, iç mekan kültür taşı kaplama, iç cephe kültür taşı kaplama, üniversite kültür taşı kaplama, hastahane binaları kültür taşı kaplama, okul için kültür taşı kaplama, cami için kültür taşı kaplama, iş merkezleri için kültür taşı kaplama gibi bir çok alanlarınızda kültür taşı kullanabilirsiniz.

 • Sena Mimarlık, kültür tuğlaları ürünleri altında bir çok katagorileme, bir çok alternatif ürünler mevcuttur. Bu kültür tuğlaları bir çok mekanlarda kullanabilirsiniz. Kültür tuğlalarını sıralacak olursak ; Dekoratif harman tuğla, dekoratif eski tuğla, dekoratif rustik tuğla, dekoratif akdeniz tuğla, dekoratif beyaz antik tuğla, dekoratif antik tuğla olarak sıralabiliriz. Sena Mimarlık, bu alanda profesyonel ekibi ile birlikte kültür tuğlaları malzeme satışı ve uygulama hizmeti vermektedir. Lütfen arayın ! 0216 592 18 84

   

  Dekoratif kültür tuğla kullanabileceğiniz yerler;
  Dekoratif kültür tuğla bahçe duvarı, esktime tuğla, villa dış cephe dekoratif kültür tuğla kaplamaları, dekoratif kültür tuğla bahçe duvarı kaplamaları, dekoratif kültür tuğla hastahane binaları kaplamaları, okul için dekoratif kültür tuğla kaplamaları, hastahane için dekoratif kültür tuğla kaplamaları, cami için dekoratif kültür tuğla kaplamaları, otel restaurant için dekoratif kültür tuğla kaplamaları, iç cephe dekoratif kültür tuğla kaplamaları, iç mekan dekoratif kültür tuğla kaplamaları, işyeri dekoratif kültür tuğla kaplamaları, iş merkezi dekoratif kültür tuğla kaplamaları, tabela için dekoratif kültür tuğla kaplamaları, site binaları için dekoratif kültür tuğla kaplamaları, dış mekanlarda dekoratif kültür tuğla kaplamaları, eski antik binalar için dekoratif kültür tuğla kaplamaları gibi bir çok mekanlarda kültür tuğlalarını kullanabilirsiniz.

 • Taş panellerin bir çok çeşitleri mevcuttur. Bu taş paneller çeşitlerini şu şekilde yazabiliriz; dekoratif mole taş panel, dekoratif ardesia taş panel, dekoratif bachetta taş panel, dekoratif fondo taş panel, dekoratif legno taş panel, dekoratif rustico taş panel, dekoratif pietra campo taş panel, dekoratif mattone vecchio taş panel, dekoratif mattone taş panel, dekoratif cosparsa taş panel, dekoratif concreto taş panel, dekoratif concreto grezzo taş panel, dekoratif brüt beton görünümlü panel kaplamaları, dekoratif betön görünümlü taş panel kaplamaları, dekoratif misto taş panel, dekoratif roccia taş panel, dekoratif brichetto taş panel, dekoratif decrepito taş panel, dekoratif piallato taş panel olarak sıralayabiliriz.

   

  Taş panelleri kullanabileceğiniz yerler;
  Otel için dekoratif taş panel kaplamaları, villa dış cephe dekoratif taş panel kaplamaları, hastahane binaları için dekoratif taş panel kaplamaları, okul için dekoratif taş panel kaplamaları, cami için dekoratif taş panel kaplamaları, dış cephe dekoratif taş panel kaplamaları, iç mekan dekoratif taş panel kaplamaları, işyeri  dekoratif taş panel kaplamaları, tabela için dekoratif taş panel kaplamaları, bahçe duvarı için dekoratif taş panel kaplamaları, site binaları için dekoratif taş panel kaplamaları, iş merkezleri dış cephe dekoratif taş panel kaplamaları gibi bir çok mekanlarda kullanabilirsiniz. Sena Mimarlık profesyonel ekibi ile birlikte ürün satışı ve uygulama hizmeti vermektedir.

Wood Ahşap Panel

WOOD – ANTRACİT

wood anthratict ahsap gorunumlu duvar kaplama paneli

WOOD – BEYOĞLU

wood beyoglu 1 ahsap gorunumlu duvar kaplama paneli

Brüt Beton Görünümlü Taş Panel

Sena Mimarlık olarak brüt beton görünümlü taş panel kaplamalarını bir çok alanda profesyonel ekibimiz ile uygulamaktayız. Brüt beton görünümlü taş panel kaplamaları malzeme satışı ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

Brüt beton görünümlü taş panel kullanabileceğiniz yerler;

Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Ev İçin Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Ofis için Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Kafeterya için Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Kafe Bar için Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Duvar Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Kütüphane Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Ofis Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Oturma Odası Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Dış Cephe Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, iç mekan Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, işyeri dış cephe Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Otel Restaurant Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Kafe Bar Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Wc Lavabo Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Duvar Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Koridor Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, içki bar Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Dinlenme odası Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Bahçe Kafe Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Kafe Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, iş merkezi Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Depo Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Spor Salonu Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Restaurant Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Restaurant Lokanta Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, İş Yeri İç Cephe Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Lavabo WC Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, WC Lavabo Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Ofis Duvarı Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, İş Yeri İç Mekan Duvarı Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Mağaza Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Otopark Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Otopark Duvarı Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Car Showroom Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, İş Merkezi Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Dış Cephe Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, İş Yeri İç Mekan Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları, Kafeterya Bar Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Kaplamaları gibi bir çok mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

 

BRÜT BETON GÖRÜNÜMLÜ TAŞ PANEL

Brüt Beton Görünümlü Taş Panel

Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel Brüt Beton Görünümlü Taş Panel

Wood Beton Panel

Wood Beton Panel ; Dekorasyonda son yılların en hit rengi olan beyaz, kullanıldığı mekana aydınlık verir, genişlik duygusu katar. Özellikle fon olarak doğal taş dokusuyla birlikte tercih edildiğinde hemen her türlü renk ve stilde mobilya ile kolaylıkla uyum sağlar. MoLe duvar paneli, özellikle hijyenin önem kazandığı mutfak, banyo gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Süper kalite taş panel kaplama modelleri.

 

CHIARO 2201

wo1

SCURO 2202

wo2

 

Piedra Taş Panel

Piedra Taş Panel , Eski çağların doğal taş dokusu kale duvarlarında rastladığımız bu örgü sistemi tıpkı ''Senastone''un diğer taş örgü duvar panelleri gibi dekorasyon uygulamalarında kullanıcıya yaratıcı seçenekler sunuyor. İsterseniz tüm duvarlara uygulayarak eski bir mahzen yaratabilir, isterseniz de tek bir duvara uygulayarak mekanı farklılaştırabilirsiniz. Süper kalite taş panel kaplama modelleri.

 

SAMBREADO 1401

pied1

TERRA COTTA 1402

pied2

NEGRA 1403

pied3

MARRRON 1404

pied

GRIS 1405

pied5

CANYON 1406

pied6

BLANCURA 1407

pied7

 

 

Rocc Taş Panel

Rocc Taş Panel , Yatay dizilmiş, ince taş örgüsüyle duvarlara zarafet getiren bu ürün, bulunduğu mekanda asil bir görünüş sağlayacaktır. Derzlerinin olmamasıyla serbest örgünün en zarif örneği olan bu taş duvar kaplaması, sağlam duruşuyla duvarınızda bütünlüklü bir görünüm sağlayacaktır. Süper kalite taş panel kaplama modelleri.

POLUGRIS 1501

rocc1

MARRON 1502

rocc2

BLANCURA 1503

rocc3

DESGAS 1504

rocc4

ARCOIRIS 1505

rocc5

GRIS 1506

rocc6

 

Ladrillo Cemento Tuğla Panel

Ladrillo Cemento Tuğla Panel , Değişik form ve farklı renk tonlarındaki tuğlaların biraraya gelmesiyle,her türlü dekorasyonda kendini gösteren duvarlar ile samimi mekanlar yaratın. Süper kalite taş panel kaplama modelleri.

LADRİLLO CEMENTO -KIZIL

ladrillo cemento kizil tugla gorunumlu duvar kaplama paneli

LADRİLLO CEMENTO -RETRO

ladrillo cemento retro 1 tugla gorunumlu duvar kaplama paneli

LADRİLLO CEMENTO - BLANCURA

ladrillo cemento blancura 1 tugla gorunumlu duvar kaplama paneli

Bahçe Peysaj Taş Kaplama

Bahçe Peyzaj Taş Kaplama

Bin yıl öncesinin sur taş duvarlarını mekanlarınıza taşıyarak, çağımızın tasarımı ile beraber zıtlıkların mükemmelliğini görebilirsiniz.

Bahçe ve Peyzaj Taş Kaplama

Zengin renk seçeneği ve kendine has güçlü karakteriyle yaratıcı projelerin ve özgür tasarımların aracıdır.
Devamı...
Otel Restaurant Taş Kaplama

Otel Restaurant Taş Kaplama

Kültür taş ve kültür tuğla kaplamaları ile otel restaurantlarınız da ziyaretçilerinize tarihi ve estetik görüntü sağlar.

Otel Restaurant Tuğla Kaplama

Ziyaretçilerinizin rahat bir hava alacağı beğenebileceği mükemmel kültür taş ve kültür tuğla kaplamaları modelleri.
Devamı...
 

Tanıtım Filmi

Dış Cephe Taş Kaplama Doğadan ve Tarihten günümüze... 
Sena Mimarlık her zaman yenilik katmaya devam ediyor. Doğadan ve tarihten özel olarak üretilen kültür taşları, taş paneller, kültür tuğlaları ile sizlerde mekanlarınıza tarihi ve sıcak bir görünüm katarak sıradan olmaktan vazgeçebilirsiniz. 

Taş Katalog Panel Katalog

 

Dış Mekan Kaplama

Dış Cephe Taş Kaplama
Farklı boyutlarda ki taş bloklardan oluşan bu duvar kaplamasıyla,mekanlarda hem doğal hem de modern bir tarzla beraber tarihe uzanan bir çizgi yakalamak mümkün....

Cephe Taş Kaplama...

İç mekan Kaplama

Dış Cephe Taş Kaplama
Mekanlara aydınlık verir, genişlik duygusu katar. Taş dokusuyla birlikte tercih edildiğinde her türlü renk ve stilde mobilya ile kolaylıkla uyum sağlar....

Cafe Taş Kaplama...

Baca Şömine

Dış Cephe Taş Kaplama
Dekoratif Kültür taşı Kaplama, Bin yıl öncesinin sur taş duvarlarını mekanlarınıza taşıyarak, çağımızın tasarımı ile beraber zıtlıkların mükemmelliğini görebilirsiniz.....

Taş Duvar Kaplama...

İşyeri Taş Kaplama

Dış Cephe Taş Kaplama
Olabildiğince değişik formda taşların bir araya gelmesiyle elde edilen bu duvar kaplamasının sade mekânlara ne kadar çok şey katacağını görebilirsiniz....

Tuğla Duvar Kaplama...